Svépomocná skupina partnerek mužů po poranění míchy

Česká asociace paraplegiků (CZEPA) nabízí prožití tří inspirujících víkendů na Vysočině v kruhu žen, které řeší témata, jako jsou handicap partnera, vozík jako příčina rozporů, moje ženská kapacita versus realita, jak vidím svoji budoucnost, co by bylo kdyby…. 

Kde: 

Konferenční centrum Immanuel, Slavíkov

Kdy:

25.- 27.6. 2021
20.- 22.8. 2021
15.-17.10.2021

Co Vás čeká?

Zážitek arteterapie, ochutnávka skupinové terapie a sdílení, pohyb a relax v přírodě

Co si můžete odnést?

  • mapu svého života
  • obrázek svých ženských rolí
  • inspiraci pro osobní růst
  • objevení vlastních zdrojů
  • podporu a zpětnou vazbu

Cena:

Účastníkům bude plně hrazeno ubytování a terapie. Každý je povinen uhradit zálohu 3.000,-Kč. Záloha bude vrácena po ukončení skupiny těm, kteří absolvují všechna skupinová setkání.

Jak se přihlásit?

Přihlášky posílejte do 5. května 2021 na adresu: peer@czepa.cz. Připojte osobní životopis, kde popíšete i svoji motivaci pro účast na skupině a uvedete, jaká máte od skupiny očekávání. Materiál bude podkladem pro výběr do skupiny. Informaci o tom, zda jste byla do kurzu přijata, dostanete do 15. května 2021. Maximální počet zúčastněných žen ve skupině bude dvanáct. Více informací: tel. 777 045 644.

Terapeuti a přednášející:

Lenka Vávrová, Alena Jančíková, Kateřina Fantová, Martin Jára, Tomáš Potůček, Tomáš Sedláček.

Bližší informace včetně portfolia přednášejících a terapeutů naleznete na https://czepa.cz/aktuality/.

CZEPA dále pořádá i pravidelné webináře na odborná témata z oblasti zdravotní péče, prevence či na téma inovace v péči. Přihlaste se k odběru newsletteru na webinar@czepa.cz  a buďte pravidelně informováni o aktuálním nabízeném vzdělávání. Aktuální nabízené webináře naleznete na www.czepa.cz případně sledujte facebook CZEPA či vozejkov.cz.

Autorka je manažerkou sociálních služeb v neziskové organizaci.