Páteční výběr #6

  • Freya hledá dobrovolníky a dobrovolnice na nácvik masáží
  • Mezinárodní soutěž Para Dance Sport Praha 2021
  • Akce Electric Eccentric – trampování na elektrických vozících

FREYA hledá dobrovolníky a dobrovolnice na nácvik masáží

Organizace FREYA pomáhá lidem se zdravotním postižením, seniorům a seniorkám žít naplno. Poskytuje poradenství, terapii, metodickou podporu v tématu sexuality a koučink. Nyní hledá dobrovolníky a dobrovolnice, kteří mají tělesné znevýhodnění, na nácvik masáží. V rámci kurzu se sexuální asistentky a asistenti učí správné dotyky, svou nabídkou dobrovolnické činnosti tedy můžete přispět ke stále ještě tabuizovanému tématu a rozvoji sexuální asistence pro osoby s postižením.

Máte-li zájem o masáž zdarma, ozvěte se na:
hamernikova@freya.live
Tel.: 608 616 110

Termín akce je 14. 8. 2021, Praha 1. Předpokládaný čas setkání 14 až 17 hod.

Mezinárodní soutěž Para Dance Sport Praha 2021

Ve dnech 13.–17. 8. 2021 proběhne v pražském hotelu Clarion první světová mezinárodní soutěž Para Dance Sport Praha 2021. Program začíná kvalifikacemi dne 13. srpna, soutěže 14.–15. srpna a následný kongres s přednáškami mistrů světa a soustředění bude navazovat 16.–17.srpna 2021. 

Bližší informace ZDE: https://pragueparadance.cz/

Akce Electric Eccentric – trampování na elektrických vozících

 Ve dnech 4.-8.8.2021 probíhá akce Electric Eccentric – „z ležáka jezdec“.  Jedná se o trampování na elektrických vozících. Organizátoři zvou k návštěvě webových stránek https://electriceccentric.cz/, kde lze nalézt kompletní informace. Letos se akce zúčastní 20 lidí na vozíku a přes 50 pomocníků na kolech a koloběžkách. Podle vedoucího výpravy Václava Uhra se letos akce budou moci zúčastnit i lidé, kteří ovládají svůj vozík ústy nebo používají tzv.„dýchačák“, což se při trampování běžně nevidí. 

—-

Z  Můžeš Vám přejeme plynulý dojezd a skvělé zážitky v letních měsících.