Můžeš.cz Můžeš.cz

AAA nově pro lidi s postižením

15. 12. 2011, Petr Buček A A A

Rubrika: prosinec

Největší autobazar v Česku přichází s novou nabídkou pro handicapované motoristy. AAA Auto jim slibuje výhodné úvěry, levnější pojištění a také následný servis zakoupených aut.

Speciální nabídku pro handicapované řidiče nebo pro rodiny, které potřebují auto pro převoz člověka s postižením, nemají jen prodejci nových vozů. Například autobazar AAA nyní spouští program Mobilita AAA Auto. Největší síť prodejen jetých vozů slibuje celou řadu výhod a tvrdí, že se zákazník nemusí téměř o nic starat sám. „V naší nabídce máme dostatek vozidel včetně vozidel s automatickou převodovkou, a ta tvoří nezanedbatelný podíl z našeho vozového parku,“ uvádí v e-mailových odpovědích pro magazín Můžeš viceprezidentka AAA Auto Karolína Topolová. V listopadu se největší obchodník s ojetinami chlubí nabídkou více než 5000 vozů, které jsou k mání na 16 pobočkách po celé zemi. „Průběžně vyhodnocujeme, která vozidla u nás handicapovaní kupují. Největší podíl mají samozřejmě vozy značky Škoda,“ napsala Karolína Topolová.

Prodej všude, servis jen ve třech městech

Vedle Prahy, Brna a Ostravy má AAA Auto své prodejny také v Plzni, Pardubicích, Teplicích, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Chomutově, Kladně, Kolíně, Liberci, Olomouci, Opavě a v Otrokovicích. „Na všech našich pobočkách zákazníky obslouží zkušený a dobře vyškolený tým pracovníků. Pracovníci AAA Auto pomohou všem zdravotně postiženým najít pro ně ten nejvhodnější automobil. V případě jakýchkoliv dotazů mohou zákazníci také volat na naši zelenou linku zdarma 800 112 274,“ napsala v odpovědích pro Můžeš Karolína Topolová.

Ačkoliv k prodejnám AAA patří také servisy, přestavbu aut podle požadavků handicapovaných provádějí jen speciální firmy. Bazar proto spolupracuje se společnostmi API CZ, Invacar, Meta Plzeň a Josef Hurt. Odvoz auta do dílen těchto firem poskytuje AAA Auto zdarma. Svá servisní místa nabízí handicapovaným se slevou. Ojeté auto bude patrně potřebovat nějakou opravu dříve než nový vůz. „Společnost AAA Auto nabízí všem občanům se zdravotním postižením slevu 20 procent na záruční i pozáruční servis, a také desetiprocentní slevu na materiál. Servisní práce se vztahují na pobočky v Praze, Brně a Ostravě,“ upřesňuje Karolína Topolová. Lidem s postižením slibuje největší český autobazar nejen levnější servis a pomoc při výběru jetého vozu, ale také zvýhodněný spotřebitelský úvěr při financování auta na půjčku. „Pro ty zákazníky, kteří dostanou státní příspěvek na zakoupení motorového vozidla, je připraveno pojištění státního příspěvku za cenu sníženou o 10 procent,“ napsala redakci Můžeš Karolína Topolová. Vedle toho nabízí AAA Auto handicapovaným motoristům samozřejmě také výkup starého auta na protiúčet.

Nové, nebo ojeté auto?

Jaké výhody a nevýhody s sebou nese koupě ojetého auta ve srovnání s pořízením nového vozu? Nová auta jsou dražší a rychleji ztrácejí svou hodnotu. K vozu s nulou na počítadle kilometrů dávají výrobci přinejmenším dvouletou záruku. AAA slibuje roční garanci na mechanický stav vozu. Při výběru ve velkém autobazaru je výhodou volba ze široké palety vozů různých značek a velikostí. Odpadá přejíždění z jedné prodejny do druhé, jak tomu bývá při nákupu nového vozu, i když už i prodejci nových aut mají stále častěji pod jednou střechou více automobilových značek.

Komentáře k “AAA nově pro lidi s postižením”

  1. Rostislav Válek napsal:

    AAA auto určitě doporučuji a pro online necenění vozu zdarma je zajímavá služba http://www.kupujeme-auta.cz/.

Vložit komentář

Blue Captcha Image Refresh

*

 

 


Hlavní menu

Vydává Spolek přátel
Konta BARIÉRY s Nadací Charty 77
konta bariéry 77 nadace charty 77
Vyhledávání

Patička


mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry bags mulberry outlet mulberry sale mulberry handbags mulberry bag mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk mulberry purse mulberry bayswater mulberry outlet york mulberry factory shop mulberry uk sac longchamp saint francois longchamp sacs longchamp sac longchamp pliage longchamp pas cher